(+48) 533 848 682
biuro@budujemymazury.pl

Pon-Pt: 8.00 - 16.00
Sob-Nie: nieczynne

O Firmie

Kompleksowa budowa domu – Budujemy Mazury

BudujemyMazury jest drugim pokoleniem inżynierów, pracujących w rodzinnej firmie, specjalizujących się w specyficznym i niezwykle urokliwym stylu mazurskim. Firma rozpoczęła działalność w 2015 roku, lecz stawianie pierwszych kroków w dziedzinie projektowania datujemy na rok 1986. Nasze biuro projektowe mieści się w województwie warmińsko-mazurskim.

Budynki usługowe, inwentarskie i domy w stylu mazurskim

Mieszkamy na Mazurach i staramy się kształtować nasze otoczenie właśnie w takim klimacie, dlatego gorąco zapraszamy do rozważenia decyzji o budowie domu w stylu mazurskim. Wykonujemy m.in. projekty domów jednorodzinnych, letniskowych i budynków usługowych. Ponadto przygotowujemy kompletne dokumentacje budowlane, zajmujemy się inwentaryzacją budynków, a także świadczymy usługi geodezyjne na Mazurach. Jesteśmy również firmą budowlaną, co oznacza, że budowa domu w stylu mazurskim pod klucz nie stanowi dla nas problemu.

Projekty domów nowoczesnych

Pomimo naszych przekonań o domach w stylu mazurskich, oferujemy również szeroki zakres projektów budynków zaprojektowanych w stylu nowoczesnym czy wielkomiejskim. Nie boimy się wyzwań. Lubimy mieszać style projektowania i z chęcią podejmujemy się najbardziej szalonych pomysłów inwestora. Jeżeli zależy Ci na tanim projekcie budowlanym, wykonanym przez prawdziwych fachowców, zdecyduj się na nasze usługi. Działamy na terenie całej Polski.

Nasze usługi

BudujemyMazury oferuje:

 

projekty indywidualne

dostosowane do wizji inwestora i jego preferencji finansowych

 

gotowe projekty budynków

mieszkalnych,letniskowych, gospodarczych, usługowych

 

Obsługa dokumentacji

prowadzenie budowy przez wszystkie etapy wymagane prawem

 

obsługa geodezyjna

obsługa geodezyjna i gleboznawcza nieruchomości

 

roboty budowlane

dysponujemy doświadczonymi ekipami budowlanymi

 

Kosztorysy

kosztorysy i wycena nieruchomości
 

Dysponujemy również najlepszymi fachowcami w dziedzinach: kowalstwo, kowalstwo artystyczne, kamieniarstwo, stolarstwo, meblarstwo, ciesielstwo.

Zobacz realizacje

Więcej informacji?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji o naszych usługach
prosimy o telefon

(+48) 533 848 682 lub

Kontakt z nami